Madam Stoltz – charakterystyka marki

Madam Stoltz do każdego wnętrza

Skandynawski styl to jedna z najgorętszych propozycji ostatnich czasów, która wybierana jest przez wiele osób. Trzeba przyznać, że surowy i chłodny minimalizm z odpowiednimi dodatkami stał się wspaniałą podstawą do tego, aby w swoich wnętrzach zrobić niesamowity klimat. Będzie się do niego z wielką przyjemnością zawsze wracało. Powstało wiele marek, które nieodłącznie kojarzone są z tym stylem, proponujące wspaniałe dodatki do wnętrz. Jedną z takich marek nieodmiennie kojarzoną ze skandynawskim stylem jest Madam Stoltz.

To mała, rodzinna firma, która istnieje od początku lat 90-tych. To miejsce, gdzie ludzie odnajdą bardzo ciekawe propozycje idealnie komponujące się z surowymi, ale jakże klimatycznymi wnętrzami w naszych domach. Ten sklep skandynawski w dużej mierze opiera się na naturalnych elementach i wspaniałym, ale jakże minimalnym wzornictwie. Tworząc swoją markę pani Stoltz chciała pokazać, że styl skandynawski jest niezwykle piękny, a do tego funkcjonalny. Dlatego warto pomyśleć o tym, aby zainwestować w te dodatki.

Mnogość inspiracji i styl boho

To co na pewno wyróżnia tą markę to mnogość najróżniejszych produktów. Począwszy od szaf, szafeczek, przez druciane kosze, lampy, miękkie poduchy, łapacze snów, skończywszy na gałkach do mebli. Tak, jeżeli już mamy dobierać skandynawskie dodatki to do całego domu, nie pomijając żadnych, ciekawych elementów. Na przestrzeni lat wiele zmieniło się w tej firmie. Wiadomym jest jednak to, że marka nie odchodzi od swoich pierwotnych założeń. Dostarcza za każdym razem wspaniałej jakości dodatki, które od pewnego czasu inspirowane są również wspaniałym stylem boho. Kto lubi naturalne materiały, takie jak juta, drewno, trawa morska, czy niezwykle wytrzymały rattan, to koniecznie powinien zajrzeć do tej oferty, aby otrzymać bardzo ciekawe dodatki. To właśnie one nadają charakter danemu pomieszczeniu. To właśnie dzięki nim całość robi się bardziej klimatyczna, dlatego warto starannie dobierać dodatki, aby z wielką przyjemnością zawsze wracać do swojego miejsca zamieszkania.